KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15103054
nr 1510 3054
Elsa Theander, "Höst". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 42x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:11:52
28/11 18:03:27
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer